Company Logo
Korzystając z tej formy współpracy jaką daje internet dla wszystkich, którzy szukają Boga w swoim życiu i chcą z radością spełniać jego wolę oraz trwać we wspólnocie parafialnej, jak również przeglądającym tę stronę życzę wszelkiego dobra, a dobry Bóg - Chrystus Król niech darzy pokojem i błogosławi na każdy dzień.

W skrócie

Msze święte
Niedziela i święta
8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 18.00
Dni powszednie
7.00, 18.00

Kancelaria parafialna

tylko na telefon

12 418 34 35


Parafia Chrystusa Króla
al.29 Listopada 195,
31‑241 Kraków
tel. (12) 418 34 35

więcej informacji

Z życia parafii

 

 2020


Poświęcenie strojów komunijnych
22.02.2020 r.

 


Koncert kolęd - 26.01.2020 r.
Zespołem Ludowym z Łapanowa


 Poświęcenie książeczek


Spotkanie opłatkowe
06.01.2020 r.


W naszym kościele w niedzielę i w uroczystości
są sprawowane dodatkowe Msze Święte
o godz. 7.00 i 19.00 /pozostałe bez zmian/

W związku ze zniesieniem obostrzeń dotyczących limitu osób w kościołach i innych miejscach kultu religijnego, serdecznie zapraszamy do udziału w obrzędach liturgicznych w naszym kościele. Pamiętajmy, że w kościele obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa. Zachowajmy także bezpieczną odległość. 


 

 

Podziękowanie ks. Proboszcza

„Tam gdzie jest biskup, tam gromadzi się Kościół zbudowany z żywych kamieni”, tak gromadziliśmy się w tych dniach wokół ks. biskupa Jana , który jest uobecnieniem samego Chrystusa i który przyniósł nam pokój i dobrą Nowinę. 

Ekscelencjo ks, Biskupie Janie

Z całego serca pragnę wyrazić gorące podziękowanie za ten czas twego nawiedzenia naszej parafii , za ten czas szczególnej modlitwy i refleksji, czas rozważania i pogłębiania naszej wiary. To spotkanie z Tobą, zapewne głęboko wpisze się w sercach wszystkich parafian i gości oraz dobrze wpisze się w dalszą historię naszej parafii Chrystusa Króla.

Podziękowanie kieruję do całej parafii i gości, do ks. Józefa i do służby liturgiczne , scholi, pana kościelnego, pana organisty i wszystkich grup parafialnych z opiekunami, że odpowiedzieli na zaproszenie i nie wymawiali się innymi sprawami przyziemnymi tak jak dzisiejsi z Ewangelii, ale przyszli i skorzystali z tego daru Bożego i odpustu zupełnego „Bóg zapłać”.

Chciałbym również podziękować wszystkim tu obecnym wraz z młodzieżą, która dostąpiła tak wielkiej łaski napełniając się Duchem Świętym. Niech Chrystus Król obdarza was swoim pokojem i niech wam błogosławi na każdy dzień „Bóg zapłać”.

Ks. Proboszcz Stanisław Watroba

Galeria>>>


 

Liturgia dnia

Triduum i Rekolekcje

 

 

Triduum
Paschalne
i
Rekolekcje 
Wielkopostne

online

Zapraszamy


 

Domowa Droga Krzyżowa

 

 

ZAPRASZAMY

Linki

 

 


 

 Contribute!
Books!
Shop!

Powered by Joomla!®. Designed by: hosting personal turnkey reseller web hosting Valid XHTML and CSS.