Company Logo
Korzystając z tej formy współpracy jaką daje internet dla wszystkich, którzy szukają Boga w swoim życiu i chcą z radością spełniać jego wolę oraz trwać we wspólnocie parafialnej, jak również przeglądającym tę stronę życzę wszelkiego dobra, a dobry Bóg - Chrystus Król niech darzy pokojem i błogosławi na każdy dzień.

W skrócie

Msze święte
Niedziela i święta
8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 18.00
Dni powszednie
7.00, 18.00

Kancelaria parafialna

tylko na telefon

12 418 34 35


Parafia Chrystusa Króla
al.29 Listopada 195,
31‑241 Kraków
tel. (12) 418 34 35

więcej informacji

Z życia parafii

 

 2020


Poświęcenie strojów komunijnych
22.02.2020 r.

 


Koncert kolęd - 26.01.2020 r.
Zespołem Ludowym z Łapanowa


 Poświęcenie książeczek


Spotkanie opłatkowe
06.01.2020 r.


W naszym kościele w niedzielę i w uroczystości
są sprawowane dodatkowe Msze Święte
o godz. 7.00 i 19.00 /pozostałe bez zmian/

W związku ze zniesieniem obostrzeń dotyczących limitu osób w kościołach i innych miejscach kultu religijnego, serdecznie zapraszamy do udziału w obrzędach liturgicznych w naszym kościele. Pamiętajmy, że w kościele obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa. Zachowajmy także bezpieczną odległość. 


 

 

Wakacje z Bogiem

Wakacje z Bogiem

Gron 2017

W dniach 10-16.07.2017 ministranci, lektorzy i schola wyjechali na wypoczynek do Gronia, pod opieką ks. Józefa Habiny, s. Magdaleny Białorudzkiej, p. Kasi Adamskiej i p. Agnieszki Czop. Wspólny wyjazd rozpoczęliśmy modlitwą w naszym kościele i błogosławieństwem Ks. Proboszcza Stanisława Wątroby. Podczas wyjazdu mogliśmy nie tylko odpocząć, ale także odkrywać Boga poprzez modlitwę i piękno przyrody górskiej. W czasie tych wakacji z Bogiem codziennie uczestniczyliśmy we Mszy św. sprawowanej w różnych miejscach: w Pustelni Brata Alberta, w Witowie w kaplicy Sióstr Bożej Miłości, w Ludźmierzu i w chatce w Groniu. Wspólnie modliliśmy się rano a wieczorem dzień wieńczony był Apelem Jasnogórskim. Każdego dnia wsłuchiwaliśmy się w bajki z morałem i wyciągaliśmy wnioski, aby dobrze przeżywać nasze życie chrześcijańskie. Każdego dnia towarzyszył nam jeden święty i zadaniem każdej grupy było przedstawienie życia i sylwetki wybranego świętego.

Wiele radości dały nam również inne atrakcje:

- wyjście na Halę Kondratową
- zwiedzanie Pustelni Brata Alberta na Kalatówkach
- zabawy w Termach w Białce Tatrzańskiej
- nawiedzenie Sanktuarium MB Fatimskiej na Krzeptówkach
- zwiedzanie Muzeum Powstania w Chochołowie
- nawiedzenie kościoła Matki Bożej Częstochowskiej w Zakopanem wraz ze zwiedzaniem cmentarza na Pęksowym Brzezku

W ośrodku natomiast mieliśmy możliwość kąpieli w basenie, gry w ping ponga, w siatkówkę, w badmintona, w piłkę nożną, jak również, gdy pogoda mniej sprzyjała, zdrowo rywalizowaliśmy podczas zabaw i gier planszowych. Nie mogło zabraknąć smażenia kiełbaski jak również zabawy tanecznej – dyskoteki.

Cały wyjazd napełniał nas radością i aż żal było wyjeżdżać. W drodze powrotnej mieliśmy „przystanek w MacDonaldzie'”na małe smakołyki. Pełni radości i wdzięczności dziękujemy Panu Bogu za bardzo udane "Wakacje z Bogiem" i już nie możemy doczekać się następnego wspólnego wyjazdu.

Galeria>>>


 

Liturgia dnia

Triduum i Rekolekcje

 

 

Triduum
Paschalne
i
Rekolekcje 
Wielkopostne

online

Zapraszamy


 

Domowa Droga Krzyżowa

 

 

ZAPRASZAMY

Linki

 

 


 

 Contribute!
Books!
Shop!

Powered by Joomla!®. Designed by: hosting personal turnkey reseller web hosting Valid XHTML and CSS.