Company Logo
Korzystając z tej formy współpracy jaką daje internet dla wszystkich, którzy szukają Boga w swoim życiu i chcą z radością spełniać jego wolę oraz trwać we wspólnocie parafialnej, jak również przeglądającym tę stronę życzę wszelkiego dobra, a dobry Bóg - Chrystus Król niech darzy pokojem i błogosławi na każdy dzień.

W skrócie

Msze święte
Niedziela i święta
8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 18.00
Dni powszednie
7.00, 18.00

Kancelaria parafialna
w poniedziałek i czwartek
od godz. 16.00 do 17.00
we wtorek i sobotę
od 8.00 do 10.00 

Sprawy związane z sakramentem małżeństwa a szczególnie sporządzanie protokołu przedślubnego będzie
we wtorek lub w sobotę
w godzinach od 8.00 do 10.00

Parafia Chrystusa Króla
al.29 Listopada 195,
31‑241 Kraków
tel. (12) 418 34 35

więcej informacji

Z życia parafii

 

 2020


Koncert kolęd - 26.01.2020 r.
Zespołem Ludowym z Łapanowa


 

Poświęcenie książeczek


Spotkanie opłatkowe
06.01.2020 r.


Uroczyste odnowienie i przyjęcie do służby liturgicznej ołtarza

13 listopada 2016 r  w naszej parafii na Mszy Św. o godz. 11.00 przyjęliśmy do scholi nowe dziewczynki, a pozostałe odnowiły swoje przyrzeczenia. Ks. Proboszcz poświecił dla nich nowe, piękne stroje, w których dziewczynki będą występować podczas liturgii. Oprócz scholanek, które śpiewały w czasie Eucharystii, w uroczystości wzięli udział także nasi ministranci i lektorzy. Oni również odnowili swoje przyrzeczenia liturgicznej służby ołtarza. Odpowiadające na wezwanie Ks. Proboszcza: Króluj nam Chryste! - zawsze i wszędzie! -  potwierdzili, że nadal pragną służyć Jezusowi Chrystusowi, który jest naszym Królem i Panem.

Podczas Mszy św. nie zabrakło dzieci i rodziców z naszego Przedszkola, którzy uczestniczyli w comiesięcznej Mszy św. Przedszkola. Warto podkreślić, że kilka dziewczynek z przedszkola bierze czynny udział w scholi. Personel Przedszkola i Rodzice włączyli się w oprawę Liturgiczną Mszy Św. Na zakończenie Mszy Św. w związku z uwieńczeniem Jubileuszowego Roku Miłosierdzia, schola zatańczyła taniec do Hymnu ŚDM – Błogosławieni Miłosierni. Po Mszy Św. dziewczęta i chłopcy zostali obdarowani pysznymi cukierkami. Za uszycie nowych alb dziękujemy Pani Adriannie z naszego przedszkola.

 Dzięki Ci, Panie za Dar naszych scholanek i Ministrantów, za ich rodziców i rodziny zatroskane o duchowy rozwój swych dzieci.

Św. Janie Pawle II i  Św. Cecylio... módlcie się za nami! 

Galeria >>>


 

Liturgia dnia

Sprzątanie kościoła


Sobota

22.02.2020 r.

godz. 8.00


 Rodziny mieszkające
przy ul. Belwederczyków
w bloku nr 7
Droga Krzyżowa

 

Rozważania św. Jana Pawła II

ZAPRASZAMY

Linki

 

 


 

 Contribute!
Books!
Shop!

Powered by Joomla!®. Designed by: hosting personal turnkey reseller web hosting Valid XHTML and CSS.