Company Logo
Korzystając z tej formy współpracy jaką daje internet dla wszystkich, którzy szukają Boga w swoim życiu i chcą z radością spełniać jego wolę oraz trwać we wspólnocie parafialnej, jak również przeglądającym tę stronę życzę wszelkiego dobra, a dobry Bóg - Chrystus Król niech darzy pokojem i błogosławi na każdy dzień.

W skrócie

Msze święte
Niedziela i święta
8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 18.00
Dni powszednie
7.00, 18.00

 

Kancelaria parafialna

poniedziałek i czwartek
godz. 16.00 - 17.00

wtorek i sobota
godz. 8.00 - 10.00


Parafia Chrystusa Króla
al.29 Listopada 195,
31‑241 Kraków
tel. (12) 418 34 35

więcej informacji

Z życia parafii

 

 2020


Poświęcenie pojazdów
26.07.2020 r.


 Rocznica Pierwszej 
Komunii św.

 


Uroczystość 
Bożego Ciała - 11.06.2020 r.


 Poświęcenie strojów komunijnych
22.02.2020 r.

 


Koncert kolęd - 26.01.2020 r.
Zespołem Ludowym z Łapanowa


 Poświęcenie książeczek


Spotkanie opłatkowe
06.01.2020 r.


W związku ze zniesieniem obostrzeń dotyczących limitu osób w kościołach i innych miejscach kultu religijnego, serdecznie zapraszamy do udziału w obrzędach liturgicznych w naszym kościele.

Pamiętajmy, że w kościele obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa. Zachowajmy także bezpieczną odległość. 


 

 

Spotkanie opłatkowe

Co roku tradycyjnie w Uroczystość Trzech Króli o godz. 19.00 w Sali Konferencyjnej odbyło się wspólne spotkanie opłatkowe oraz kolędowanie wszystkich starszych grup parafialnych takich jak; Rada Parafialna, Żywy Różaniec Kobiet i Mężczyzn, Grupa Charytatywna, Wspólnota „Margaretki”, Akademia Złotej Jesieni, Zespół Dekoratorski. Po odczytaniu fragmentu Ewangelii przez Ks. Rafała, opowiadającej o narodzeniu Pana Jezusa Ks. Proboszcz Stanisław złożył życzenia wszystkim przybyłym na spotkanie i podziękował za współpracę w tworzeniu i budowaniu wspólnoty Chrystusa Króla.

W dalszej kolejności wszyscy składali życzenia nawzajem, łamiąc się opłatkiem, aby nikogo nie pominąć z uczestników. Rozpoczęło się kolędowanie wspólne, gdzie Pan Janusz Baranek podgrywał kolędy na harmonii jak co roku zaprawiając wszystkich do śpiewu. Nie obeszło się bez Pani Bronisławy Matoń, która jak co roku śpiewała pastorałki i recytowała wspaniałe wiersze patriotyczne, które podnosiły ducha każdemu który uważnie słuchał. Nie zabrakło skromnego posiłku wigilijnego; barszczu czerwonego z uszkami i ciasta, które smakowało każdemu. Ks. Proboszcz dziękując za obecność podzielił się planami na najbliższy rok i życzył aby ten następny rok 2014 był jeszcze owocniejszy dla całej parafii.

Zobacz więcej - Galeria


Liturgia dnia

Triduum i Rekolekcje

 

 

Triduum
Paschalne
i
Rekolekcje 
Wielkopostne

online

Zapraszamy


 

Domowa Droga Krzyżowa

 

 

ZAPRASZAMY

Linki

 

 


 

 



Contribute!
Books!
Shop!

Powered by Joomla!®. Designed by: hosting personal turnkey reseller web hosting Valid XHTML and CSS.